Nieruchomość zamiast lokaty

Inwestowanie w nieruchomości jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów na gromadzenie i pomnażanie kapitału.

 

Inwestowanie w nieruchomości jest  jednym z najbezpieczniejszych sposobów na gromadzenie i pomnażanie kapitału. W obecnych warunkach zakup mieszkania na wynajem może być odpowiednim i zyskownym pomysłem. Rentowność na dzień dzisiejszy wynosi  średnio 5,3% a przy wyborze odpowiedniego mieszkania i lokalizacji może wynieś nawet 9% rocznie. 

 

Rentowność inwestycji w mieszkanie zależy od kilku czynników. Istotny jest tu czynsz uzyskiwany od najemców,  jak i cena zakupu. Z tych dwóch wartości można wyliczyć zyskowność inwestycji. Również ważnym czynnikiem jest miasto oraz lokalizacja, która wybierzemy. Naszym zdaniem, najbardziej odpowiednie są duże miasta, które posiadają uczelnie wyższe oraz są atrakcyjne i perspektywiczne pod kątem rynku pracy. Istotnie jest również lokalizacja, szkoły, infrastruktura oraz dostęp do komunikacji publicznej.  

 

Dla Naszych Klientów znajdujemy najbardziej atrakcyjne oferty i indywidualnie dopasowane do ich potrzeb. W Naszej ofercie znajdują się mieszkania, działki, lokale usługowe oraz inwestycje z gwarantowanym najmem.

Korzystamy z plików cookies. jeśli nie wyrażasz na to zgody wyłącz ich obsługę w przeglądarce.
Zamknij informację